-3%371 ₴
360 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ременя | Клиновий |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Довжина ременя | 1700 мм |
| Висота ременя | 11 мм |
| Ширина ременя | 17 мм |