-3%53 ₴
51 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запасні частини за групами | Ущільнювачі, сальники клапанів |